Powiat dba o bezpieczeństwo mieszkańców
Bezpośrednio po posiedzeniu Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, które odbyło się 4 października br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie Starosta Kościerski Grzegorz Zabrocki w obecności członków komisji, przekazał na ręce Powiatowego Komendanta PSP w Kościerzynie st. bryg. Jerzego Rożka mobilny agregat prądotwórczy o mocy 50 kW.
Agregat zakupiony został przez Starostwo Powiatowe za kwotę 51.982 zł, w ramach budowania powiatowej bazy sprzętu, będącej do dyspozycji w sytuacjach wymagających użycia sił i środków powiatu, np. w przypadku zerwania linii energetycznej lub innych zdarzeń kryzysowych, które coraz częściej mają miejsce w Naszym Powiecie.
2010-11-29
powrót





















