„Paradise” na Grand Prix Pucharu Polski w Inowrocławiu
Organizatorem Pucharu Polski, który odbył się dnia 9 października br. było Kujawskie Centrum Kultury i Polskie Towarzystwo Taneczne Freestyle. Celem imprezy była popularyzacja tańca jako aktywnej formy relaksu i wypoczynku oraz wymiana doświadczeń między instruktorami, choreografami i uczestnikami. Sobotnie zmagania turniejowe upłynęły natomiast pod znakiem disco dance, disco show, a także innych form tańca np. jazz dance/modern jazz.
Zespół „Paradise” zdobył 6 nagród tanecznych oraz nagrodę główną sobotniego wieczoru czyli Grand Prix Pucharu Polski W Tańcu Nowoczesnym przyznaną przez Przewodniczącego Składu Sędziowskiego pana Piotra Galińskiego za wspaniałe i niepowtarzalne choreografie taneczne, oraz ogromny potencjał taneczny dzieci, młodzieży i instruktora zespołu Iwony Laski.
Oprócz nagrody Grand Prix zespół „Paradise” otrzymał propozycję współpracy i możliwość dalszego rozwoju zespołu na szczeblu światowych pod okiem pana Piotra Galińskiego, który był pod wielkim wrażeniem rozwoju tanecznego zespołu.
Otwarty Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym jest imprezą o zasięgu ogólnopolskim. W turnieju biorą udział tancerze z ośrodków rozsianych po całej Polsce. W tym roku na parkiecie podziwialiśmy tancerzy z całego kraju.
Grupa taneczna Paradise już niedługo bo w terminie 09 - 13 listopad 2010r. wyjeżdża na Mistrzostwa Świata Street Dance Show, które odbywają się w tym roku na Ukrainie.
2010-11-29
powrót





















