piątek 20 lipca 2018 - Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawcza



Tapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

„Paradise” na Grand Prix Pucharu Polski w Inowrocławiu

Organizatorem Pucharu Polski, który odbył się dnia 9 października br. było Kujawskie Centrum Kultury i Polskie Towarzystwo Taneczne Freestyle. Celem imprezy była popularyzacja tańca jako aktywnej formy relaksu i wypoczynku oraz wymiana doświadczeń między instruktorami, choreografami i uczestnikami. Sobotnie zmagania turniejowe upłynęły natomiast pod znakiem disco dance, disco show, a także innych form tańca np. jazz dance/modern jazz.

Zespół „Paradise” zdobył 6 nagród tanecznych oraz nagrodę główną sobotniego wieczoru czyli Grand Prix Pucharu Polski W Tańcu Nowoczesnym przyznaną przez Przewodniczącego Składu Sędziowskiego pana Piotra Galińskiego za wspaniałe i niepowtarzalne choreografie taneczne, oraz ogromny potencjał taneczny dzieci, młodzieży i instruktora zespołu Iwony Laski.
Oprócz nagrody Grand Prix zespół „Paradise” otrzymał propozycję współpracy i możliwość dalszego rozwoju zespołu na szczeblu światowych pod okiem pana Piotra Galińskiego, który był pod wielkim wrażeniem rozwoju tanecznego zespołu.

Otwarty Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym jest imprezą o zasięgu ogólnopolskim. W turnieju biorą udział tancerze z ośrodków rozsianych po całej Polsce. W tym roku na parkiecie podziwialiśmy tancerzy z całego kraju.

Grupa taneczna Paradise już niedługo bo w terminie 09 - 13 listopad 2010r. wyjeżdża na Mistrzostwa Świata Street Dance Show, które odbywają się w tym roku na Ukrainie.

2010-11-29

powrót