piątek 20 lipca 2018 - Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawcza



Tapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

Kolejne wyróżnienia dla Powiatu

Samorząd Naszego Powiatu został po raz kolejny wyróżniony za działalność inwestycyjną w infrastrukturę sportową. Tym razem Powiat Kościerski uhonorowano srebrnym medalem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej, który został przyznany Staroście Kościerskiemu Grzegorzowi Zabrockiemu za aktywną działalność na rzecz budowy nowoczesnych obiektów sportowych, a tym samym wspieranie rozwoju sportu i rekreacji w Polsce.
Kolejnym sukcesem jest zajęcie III miejsca w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” podsumowującym inwestycje samorządów w sport i kulturę fizyczną w latach 2007-2009 w kategorii powiaty.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze wyróżnienia przyznane samorządowi powiatowemu za działanie w zakresie sportu. We wrześniu br. Starosta Powiatu Kościerskiego Grzegorz Zabrocki oraz Burmistrz Miasta Kościerzyna Marcin Modrzejewski uczestniczyli w Gali, podczas której Powiat Kościerski wraz z Gminą Miejską Kościerzyna otrzymał wyróżnienie „Inwestor na medal” w kategorii „Inwestor obiektów sportowych i rekreacyjnych” w konkursie pn. „Budowniczy Polskiego Sportu” organizowanego przez PKIS.

2011-01-03

powrót