Życzenia na Dzień Matki
Dzień Matki
W imieniu własnym oraz Zarządu Powiatu Kościerskiego składam najserdeczniejsze życzenia
wszystkim Matkom z terenu Powiatu Kościerskiego – Serca Kaszub z okazji Dnia Matki.
Historia Święta Matki sięga czasów starożytnych –
obchodzono je już w starożytnej Grecji i w Rzymie
W Polsce po raz pierwszy obchodzono Dzień Matki 1923 roku w Krakowie.
Święto ustalono po to, aby zaznaczyć ważna rolę Mam w życiu każdego człowieka.
Dzisiaj Święto to jest okazją do wyrażenia naszej wdzięczności i wyrazów szacunku wobec Matek oraz podziękowania im za codzienną opiekę, troskę oraz poświęcenie i wyrzeczenia.
Z okazji Dnia Matki składam wszystkim Matkom z terenu naszego Powiatu
najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń
oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i pracy zawodowej.
Życzę Matkom, aby nie tylko 26 maja, ale każdy dzień w roku
przynosił uśmiech, radość i zadowolenie.
2009-05-27
powrót





















